KURUMSAL

konya-su-aritma-kurumsal
Teknik Su Arıtma olarak, Konya ve tüm Türkiye’de su arıtma sistemleri ve atık su arıtma sistemlerinin yanı sıra, endüstriyel temizlik, havuz kimyasalları konusunda mühendislik hizmeti, servis ve taahhüt işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Konya’da su arıtma sektöründe, en son teknolojiyi ve yenilikçi çözümleri takip eden firmamız, satış öncesi ve satış sonrası su arıtma, endüstriyel temizlik ve kimyasallar konusunda %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Sektördeki tecrübesi 20 yılı bulan firmamız, su arıtma hususunda hız kesmeden çözüm üretmeye devam ederek, su arıtma sektöründe hatırı sayılır bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki amacımız da Konya’da su arıtma sektöründe performans düzeyi yüksek sistemleri kurmak, kurmuş olduğumuz su arıtma sistemlerinin satış öncesi ve satış sonrası desteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir.

Profesyonel ve yenilikçi kadromuzla temiz içme suyuna ihtiyacı olan tüm birey, kurum, kuruluşlara yılın her gününde yenilikçi ve kalıcı çözümler sunacağız.